Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Zprávičky naší sovičky

Svozový plán na rok 2017

sv

Prajzské noviny

Sociální služby.

Obec Oldřišov je součástí  projektu - Sociální služby  Svazku obcí  mikroregionu  Hlučínsko -západ.

zde ke stažení

Mapy Hlučísko

Plán rozvoje soc.služeb.

Sřednědobý plán  rozvoje  sociálních služeb  obce Oldřišov  2014 - 2017.

zde ke stažení

Katalog  sociálních služeb souvisejících aktivit v regionu Opavska.

zde ke stažení 

 

Kácení dřevin.

Kácení  dřevin rostoucích  mimo les .

žádost o povolení kácení:

zde ke stažení

kácení dřevindřev

Strategický plán

Požární ochrana

hhasi

Veřejné zakázky-profil zadavatele

Informační zpravodaj CSS

Šetrně s vodou

Územní plán obce Oldřišov

Úvod  zde ke stažení

Základní členění území

zde ke stažení

Hlavní výkres zde ke stažení

Veřejně prospěšné stavby

zde ke stažení

Textová část zde ke stažení

Textová část zde ke stažení

Textová část  zde ke stažení

Veřejná vyhláška zde ke stažení

Navigace

Obsah

Organizační struktura úřadu

Činnost úřadu  obce je zajišťována prostřednictvím agendy starosty obce  Ing.Petra Tomana,  kterému jsou podřízeni:
 

- Hana Cimingová   - úředník územního samosprávného celku

- Zdeňka Hartošová - úředník územního samosprávného  celku


 

Zastupitelstvo

Obec má zastupitelstvo zvolené v řádných volbách  10. a 11. října 2014.
Na ustavujícím   zasedání  6.11.2014  byl složen slib  zastupitelů  a zvolen starosta a místostarosta.
 

1. Ing. Toman Petr                    - starosta

2. Mgr. Lokoč Radim, Ph.D.   - místostarosta

3. Ciminga Vít

4. Mgr. Juchelka Gabriel

5. Jadrný Julius

6. Bc. Ludwig Lukáš

7. Ing. Svoboda Eduard

8. Mgr. Drabčíková  Simona

9. Ševior Antonín

 

 

Složení výborů a komisí

Výbory a komise nezbytné pro fungování obce - zřízených dle zákona č. 128/2000 sb. o obcích.

1. Finanční výbor

    předseda :   Bc. Ludwig Lukáš

    členové:        Ing. Svoboda Eduard

                           Ciminga Vít

 

2. Kontrolní výbor     

    předseda :  Mgr.  Drabčíková  Simona

    členové:      Jadrný Julius

                         Mgr. Juchelka Gabriel 

 

3. Kulturní komise

    předseda:   Ševior Antonín

    členové:      Mgr. Juchelka Gabriel  

                         Ciminga Vít

 

4. Školská komise

    předseda:   Mgr. Juchelka Gabriel

    členové:      Jadrný  Julius

                         Dedková  Veronika

                         Mrázková  Lucie